CREA-EDU

tel.602635077
mail: creaedu.com@gmail.com

 
 

Kurs Kroju i Szycia Kraków dla debiutantów - kurs I stopnia

Kurs Kroju i Szycia dla debiutantów, Kurs Szycia pełen niespodzianek! Już wiesz, że chcesz nauczyć się szyć, chociaż nie masz doświadczenia w obcowaniu z maszyną? Jeżeli tak, wybierz nasz Kurs Kroju i Szycia I stopnia w Krakowie. Wybierając Kurs Kroju i Szycia I stopnia masz gwarancję, że skutecznie nauczysz się szycia na maszynie w miłej atmosferze, która panuje na naszych zajęciach. Potraktuj ten Kurs Szycia jak wyzwanie, a przekonasz się, jak zaskakujące mogą być efekty. Nie wymagamy umiejętności szycia na maszynie. Na Kursie Kroju i Szycia w Krakowie poznasz maszynę do szycia, zobaczysz z jakich elementów składa się maszyna do szycia i na jakiej zasadzie działa. Na kursie kroju i szycia nauczysz się, jak korzystać z gotowych form i jak je zaadoptować do własnych wymiarów. Bardzo cenną umiejętnością, którą zdobędziesz na kursie szycia jest krojenie ekonomiczne materii, tak aby zużyć jej jak najmniej, korzystnie finansowo. Nauka szycia odbywa się w małej, kilkuosobowej grupie. Kurs Kroju i Szycia jest prowadzony przez mistrzynię krawiectwa, wykładowcę szkoły krawieckiej.
DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KURS KROJU I SZYCIA KRAKÓW?
- Mała grupa szkoleniowa, gdzie instruktor poświęca każdemu czas. - Indywidualne podejście do kursanta. - Własne stanowisko z maszyną do szycia. - Dużo praktycznej wiedzy na temat szycia. Na kursie kroju i szycia w Crea School Centrum Edukacji Kreatywnej w Krakowie masz szansę nauczyć się naprawdę dużo w stosunkowo niedługim czasie. Polecamy rozpocząć przygodę z szyciem zapisując się na czterodniowy kurs kroju i szycia I stopnia dla początkujących. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak szyć bluzkę oraz jak szyć sukienkę, koniecznie zapoznaj się z programem naszego kursu. Podczas kursu szycia na maszynie w Krakowie dowiesz się, jak działa maszyna do szycia, nauczysz się korzystać z gotowym form. Opanujesz szycie ręczne, stosowane w Haute Couture. Zapoznasz się z technikami, takimi jak fastrygowanie ręczne, ścieg pętelkowy. Dowiesz się, jaka pasmanteria i dodatki krawieckie są najlepsze do danego typu odzieży. Dowiesz się również, jak zdejmować miarę, jak dopasowywać formy do figury i jak ekonomicznie kroić tkaninę. Zapraszamy również na kurs szycia II stopnia.
A JEŚLI MAMY OGRANICZONY BUDŻET?
Niestety nie zawsze nasz budżet pozwala na sfinansowanie czterodniowego kursu kroju i szycia. Wtedy doskonałym wyborem będzie dwudniowy Kurs Szycia w Krakowie Na Start. Zaletą Kursu Szycia Na Start w Krakowie to już na początku wyeliminowanie wątpliwości, czy szycie jest dla nas, na ile szycie nas cieszy, rozwija naszą wyobraźnię. zobacz Kurs Szycia Na Start.


Podczas kursu szycia na maszynie I stopnia w Krakowie nauczysz się:

Wprowadzenie


Nauka szycia ręcznego


Nauka szycia na maszynie


Wykroje i formy


Szycie spódnicy i/lub spodni


System nauki :

Zaświadczenie MEN ukończenia Kursu Kroju i Szycia I stopnia.


Kalendarz kursów tutaj

Dla ambitnych szkoła szycia tutaj


Koszt szkolenia:DUŻA ZNIŻKA JEŚLI ZAPISUJESZ GRUPĘ 3-4 KOLEŻANEK !

W CENIE KURSU: szkolenie, maszyna do szycia do wyłącznej dyspozycji, manekiny,przyrządy krawieckie, kawa, herbata. Własny papier na formy i materiał na uszycie ubrań które są Twoją własnością.
Dopiero wpłata 200 zł zaliczki rezerwuje miejsce na kursie, wpłata na konto bankowe podane w zakładce kontakt lub gotówką w sekretariacie (zaliczka wchodzi w cenę kursu, bezzwrotna w razie rezygnacji).  SLIDER REVOLUTION - The Responsive Slider Plugin
 • fullslide1
  SZYCIE SPÓDNICY
  poznasz wszystkie etapy szycia spódnicy
  nauczysz się jak korzystać z maszyny do szycia
  ― Centrum Edukacji Kreatywnej
 • fullslide2
  SZYCIE SPODNI
  na kursie opanujesz szycie spodni
  zostaniesz mistrzem !
  ― Centrum Edukacji Kreatywnej

Copyright© 2021  CREA SCHOOL Centrum Edukacji Kreatywnej . All Rights Reserved.