CREA-EDU

tel.602635077
mail: creaedu.com@gmail.com

 
 

Kurs Kroju i Szycia dla debiutantów - kurs I stopnia

Kurs Kroju i Szycia dla debiutantów jest 4 dniowym kursem szycia I stopnia dla wszystkich rozpoczynających przygodę z szyciem. Zapisanie się na ten kurs szycia nie wymaga umiejętności szycia na maszynie. Na kursie szycia poznasz maszynę do szycia, zobaczysz z jakich elementów się składa i na jakiej zasadzie działa. Początek kursu szycia to obsługa maszyny do szycia i ćwiczenia szycia różnymi ściegami po linii prostej. Na kursie kroju i szycia nauczysz się jak korzystać z gotowych form, jak je zaadoptować do własnych wymiarów. Bardzo cenną umiejetnością którą zdobędziesz na kursie szycia jest krojenie ekonomiczne materii, tak aby zużyć jej jak najmniej, korzystnie finansowo. Na Kurs Kroju i Szycia I stopnia będziesz miała do wyboru szycie spódnicy lub spodni i w ten sposób opanujesz wszystkie etapy szycia. Nauka w małej grupie kilkuosobowej, uczy mistrzyni krawiectwa, wykładowca szkoły krawieckiej.


Zarys programowy:

Wprowadzenie


Nauka szycia ręcznego


Nauka szycia na maszynie


Wykroje i formy


Szycie spódnicy i/lub spodni


System nauki :

Zaświadczenie MEN ukończenia Kursu Kroju i Szycia I stopnia.


Kalendarz kursów tutaj

Dla ambitnych szkoła szycia tutaj


Koszt szkolenia:

W cenie kursu: szkolenie, maszyna do szycia do wyłącznej dyspozycji, manekiny,przyrządy krawieckie, kawa, herbata. Własny papier na formy i materiał na uszycie ubrań które są Twoją własnością.
Dopiero wpłata 200 zł zaliczki rezerwuje miejsce na kursie, wpłata na konto bankowe podane w zakładce kontakt lub gotówką w sekretariacie (zaliczka wchodzi w cenę kursu, bezzwrotna w razie rezygnacji).  SLIDER REVOLUTION - The Responsive Slider Plugin
 • fullslide1
  SZYCIE SPÓDNICY
  poznasz wszystkie etapy szycia spódnicy
  nauczysz się jak korzystać z maszyny do szycia
  ― Centrum Edukacji Kreatywnej
 • fullslide2
  SZYCIE SPODNI
  na kursie opanujesz szycie spodni
  zostaniesz mistrzem !
  ― Centrum Edukacji Kreatywnej

Copyright© 2020  CREA SCHOOL Centrum Edukacji Kreatywnej . All Rights Reserved.