CREA-EDU

tel.602635077
mail: creaedu.com@gmail.com

 
 

Kurs Kroju i Szycia dla debiutantów - kurs I stopnia

Kurs Kroju i Szycia dla debiutantów, Kurs Szycia pełen niespodzianek! Letnio-jesienny okres to najlepszy czas na twórcze eksperymenty. Odwagi, takim wspaniałym eksperymentem będzie z pewnością opanowanie technik krawieckich. Wybierając Kurs Kroju i Szycia I stopnia masz gwarancję że skutecznie nauczysz się szycia na maszynie w miłej atmosferze która panuje na naszych zajęciach. Potraktuj ten Kurs Szycia jak wyzwanie, a przekonasz się jak zaskakujące mogą być efekty. Nie wymagamy umiejętności szycia na maszynie. Na Kursie Kroju i Szycia poznasz maszynę do szycia, zobaczysz z jakich elementów się składa i na jakiej zasadzie działa. Na kursie kroju i szycia nauczysz się jak korzystać z gotowych form i jak je zaadoptować do własnych wymiarów. Bardzo cenną umiejętnością którą zdobędziesz na kursie szycia jest krojenie ekonomiczne materii, tak aby zużyć jej jak najmniej, korzystnie finansowo. Nauka w małej grupie kilkuosobowej, uczy mistrzyni krawiectwa, wykładowca szkoły krawieckiej.
DLACZEGO NASZ KURS ?
Mała grupa gdzie instruktor poświęca każdemu czas podchodząc do każdego indywidualnie. Własne stanowisko z maszyną do szycia. U nas na kursie kroju i szycia masz szansę nauczyć się naprawdę dużo w stosunkowo niedługim czasie. Polecamy rozpocząć przygodę z szyciem zapisując się na czterodniowy kurs kroju i szycia I stopnia dla początkujących, Jeśli Kurs Kroju i Szycia I stopnia zaszczepi w tobie szyciowego bakcyla, zachęcamy do zainteresowania się jak szyć bluzkę?, jak szyć sukienkę ? kurs szycia wyższego stopnia, kliknij w link a zobaczysz program kursu.
A JEŚLI MAMY OGRANICZONY BUDŻET?
Niestety nie zawsze nasz budżet pozwala na sfinansowanie czterodniowego kursu kroju i szycia , wybierz więc dwudniowy Kurs Na Start. Zalety Kursu Na Start to już na początku wyeliminowanie wątpliwości: czy szycie jest dla nas czy nie, na ile szycie nas cieszy, rozwija naszą wyobraznię, zobacz Kurs Szycia Na Start.


Nauczysz się::

Wprowadzenie


Nauka szycia ręcznego


Nauka szycia na maszynie


Wykroje i formy


Szycie spódnicy i/lub spodni


System nauki :

Zaświadczenie MEN ukończenia Kursu Kroju i Szycia I stopnia.


Kalendarz kursów tutaj

Dla ambitnych szkoła szycia tutaj


Koszt szkolenia:DUŻA ZNIŻKA JEŚLI ZAPISUJESZ GRUPĘ 3-4 KOLEŻANEK !

W CENIE KURSU: szkolenie, maszyna do szycia do wyłącznej dyspozycji, manekiny,przyrządy krawieckie, kawa, herbata. Własny papier na formy i materiał na uszycie ubrań które są Twoją własnością.
Dopiero wpłata 200 zł zaliczki rezerwuje miejsce na kursie, wpłata na konto bankowe podane w zakładce kontakt lub gotówką w sekretariacie (zaliczka wchodzi w cenę kursu, bezzwrotna w razie rezygnacji).  SLIDER REVOLUTION - The Responsive Slider Plugin
 • fullslide1
  SZYCIE SPÓDNICY
  poznasz wszystkie etapy szycia spódnicy
  nauczysz się jak korzystać z maszyny do szycia
  ― Centrum Edukacji Kreatywnej
 • fullslide2
  SZYCIE SPODNI
  na kursie opanujesz szycie spodni
  zostaniesz mistrzem !
  ― Centrum Edukacji Kreatywnej

Copyright© 2021  CREA SCHOOL Centrum Edukacji Kreatywnej . All Rights Reserved.