CREA-EDU

telefon: 602 635 077
mail: creaedu.com@gmail.com

 
 

Kurs Szycia Bielizny dla siebie


Piękna bielizna jest jak wyższe wykształcenie, niewidoczna, ale podnosi samoocenę. Problem doboru bielizny jest nadal aktualny pomimo obfitości towarów w sklepach. Po naszym kursie będziesz umiała uszyć dla siebie bieliznę taką o jakiej marzysz. Kurs projektowania i szycia bielizny dla siebie prowadzi sama Iryna Lysova, projektantka, autorka ekskluzywnej bielizny koronkowej, właścicielka marki liren lingerie. Wyjątkowa okazja, Uczysz się u mistrzyni !  

Polecamy ten kurs: kobietom o nietypowych parametrach, kobietom które marzą o stworzeniu wyjątkowej bielizny, kobietom pragnącym zaskoczyć swoich partnerów.


KURS I STOPNIA dla początkujących:

Na kursie nauczysz się projektowania, konstrukcji, modelowania i szycia bielizny damskiej miękkiej na twoje indywidualne rozmiary - uszyjesz 2 komplety bielizny damskiej miękkiej dla siebie.System nauki :

Certyfikat ukończenia kursu.


Zajęcia odbywają się przy zebraniu grupy min. 3 osób tutaj


Koszt szkolenia:

W cenie kursu: szkolenie, certyfikat, kawa, herbata. W cenie kursu materiał do uszycia wybranego wyrobu ! to co uszyjesz będzie Twoją własnością.
W celu rezerwacji miejsca należy wpłacić 100 zł zaliczki na konto bankowe podane na stronie Kontakt lub w sekretariacie (zaliczka wchodzi w cenę kursu, bezzwrotna w razie rezygnacji).  SLIDER REVOLUTION - The Responsive Slider Plugin
  • fullslide1
    Koronkowe marzenie

    Twoje dzieło!― Centrum Edukacji Kreatywnej
  • fullslide2

    Super bielizna
    tylko dla Ciebie― Centrum Edukacji Kreatywnej

Copyright© 2018  CREA SCHOOL Centrum Edukacji Kreatywnej . All Rights Reserved.